Finansowanie

Bardzo często zakup wymarzonej nieruchomości wiąże się z potrzebą skorzystania z finansowania zewnętrznego w postaci kredytu hipotecznego. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny jest wybór odpowiedniej oferty, która będzie dopasowana nie tylko do Państwa potrzeb, indywidualnej sytuacji finansowej i specyfiki planowanej transakcji.

Nasi Eksperci Kredytowi dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży finansowej związanej z zakupem nieruchomości kompleksowo pomogą Państwu przejść przez proces związany z uzyskaniem kredytu hipotecznego na najlepszych możliwych warunkach.

Zakres usług i plan działania:
1. Szczegółowa analiza sytuacji finansowej i wyliczenie zdolności kredytowej.
2. Dobór i przedstawienie najkorzystniejszych ofert kredytu hipotecznego.
3. Dopasowanie parametrów kredytowych (okres kredytowania, rodzaj płatności rat, wysokość wkładu własnego i pozostałych parametrów)
4. Pomoc w skompletowaniu dokumentów niezbędnych do uzyskania kredytu (formularze, druki, zaświadczenia, dokumenty związane z nabywaną nieruchomością itd.)
5. Złożenie wniosków kredytowych do wyselekcjonowanych banków i procesowanie ich aż po uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej, podpisanie umowy bankowej i uruchomienie kredytu.
6. Doradztwo i obsługa serwisowa przez cały okres trwania umowy kredytowej – w tym również pomoc w optymalizacji w zakresie spłat kredytu.
Poza kompleksową obsługą z zakresu uzyskania kredytu hipotecznego świadczymy również dodatkowe usługi związane z analizą umów związanych z zakupem nieruchomości (umowy rezerwacyjne, przedwstępne, deweloperskie), odbiorami technicznymi lokali od dewelopera czy weryfikacji stanu technicznego na rynku wtórnym a także wykonywaniem wycen nieruchomości i operatów szacunkowych.
Pomoc i wszystkie usługi świadczone przez naszych Ekspertów Kredytowych są dla Państwa całkowicie bezpłatne. Co więcej – nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji również w sprawach niezwiązanych z zakupem nieruchomości w naszym biurze nieruchomości – jak np. refinansowanie obecnie posiadanego kredytu hipotecznego lub kredyt na budowę domu.

Skontaktuj się już dziś z naszymi Ekspertami Kredytowymi:
 
Kamila Górska
Ekspert Kredytowy
tel.: +48 724 468 460 
e-mail: biuro@kamilagorska.pl


Krzysztof Kiljański
Ekspert Kredytowy
tel.: +48 692 536 139
e-mail: kredyty@kamilagorska.p
l
Biuro Kredytowe - ul. Inżynierska 39/105, 53-228 Wrocław
Budynek KWADRAT, 1-sze piętro tel.: +48 71 72 90 180, 693 206 206