Przygotowanie oferty pod sprzedaż

Nad przygotowaniem oferty sprzedaży Państwa nieruchomości czuwa nas zespół specjalistów.

Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważnym i trudnym procesem bywa sprzedaż nieruchomości dlatego nasza oferta jest kompleksowa, dostosowywana indywidualnie do potrzeb danej nieruchomości.Co obejmuje nasza oferta?

*Weryfikację prawną: sprawdzamy czy nieruchomość posiada dokumenty niezbędne do sprzedaży, jaki jest jej status, czy istnieją sprawy które należy "wyprostować", czy nie zachodzą przesłanki do wstrzymania się z sprzedażą, pomagamy kompletować dokumentację.

*Budujemy plan marketingowy: zastanawiamy się dla kogo jest ta nieruchomość, określamy ramy czasowe, potrzebne nakłady, podpowiadamy co można zrobić by nieruchomość lepiej się prezentowała i dzięki temu osiągnęła wyższą cenę.

*Robimy kompleksową ofertę marketingową- własne, profesjonalne- szerokokątne zdjęcia, rzuty, opisy, w razie potrzeby robimy również : wirtualny spacer, wirtualny remont, film, homestaging.

*Prezentujemy ofertę na stronie biura, w mediach społecznościowych, systemie wymiany ofert pośredników i kilku wybranych (najważniejszych) portalach ogłoszeniowych o zasięgu ogólnopolskim gdzie dbamy o to by była odpowiednio wypozycjonowana i widoczna dla klienta.

*Odbieramy telefony zainteresowanych klientów, udzielamy im informacji i umawiamy na prezentacje. Staramy się weryfikować ich możliwości finansowania.

*Na życzenie klientów bierzemy udział w negocjacjach, wspieramy klienta podczas aktu notarialnego, pomagamy w wydaniu nieruchomości.

***W razie potrzeby zajmujemy się również zamianami,  transakcjami wiązanymi dbając o dobór odpowiednich terminów i innych środków zabezpieczających strony transakcji.